Koszyk jest pusty.

Współpraca

Nasz sklep współpracuje z najlepszymi:

obuwieoperacyjne.pl - internetowy sklep z obuwiem medycznym, obuwiem roboczym, obuwiem operacyjnym oraz obuwiem ESD. To nowsza odsłona sklepu propedia.pl, której właścicielem jest również firma Sollo Plus z Turku. Polecamy!!

okulista-dratwinska.pl - wybitny okulista, biegły sądowy, lekarz z ponad dwudziestoletnią praktyką. Maria Dratwińska prowadzi specjalistyczne badania okulistyczne, przeznaczone dla klientów indywidualnych, ale także zakładów pracy. Gabinety znajdują się w Nakle nad Notecią oraz w Więcborku. Zapraszamy!

 

 

solloplus.pl - strona producenta komfortowego obuwia medycznego i roboczego. Firma Sollo Plus to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnią tradycją. Wyposażamy w obuwie szpitalne największe kliniki, przychodnie i szpitale w Polsce, zaopatrujemy w obuwie robocze duże firmy produkcyjne, przemysł spożywczy, farmaceutyczny, ale także inne branże, takie jak gastronomiczna czy hotelarska. Swoją ofertę kierujemy do firm, a w ramach sklepów propedia.pl oraz obuwieoperacyjne.pl - także do klientów indywidualnych. 

 

Copyright Buty robocze, obuwie medyczne, BHP ☞ PROPEDIA ☜ 2007-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zamknij X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.